Reklama

Spotify dostępne w samochodach marki Volvo

Volvo Car Group podczas targów motoryzacyjnych w Genewie zaprezentowało zintegrowany i aktywowany głosem system muzyczny stworzony we współpracy z cyfrowym serwisem muzycznym Spotify.

System jest w pełni zintegrowany z deską rozdzielczą Volvo za pomocą rozwiązania Sensus Connected Touch i będzie mógł być aktywowany zarówno za pomocą głosu, jak i dotyku. Pozwala on kierowcom na streaming muzyki za pomocą modemu 3G/4G lub smartfonu kierowcy połączonego z deską rozdzielczą. Kierowca będzie mógł wybrać dowolny utwór z biblioteki Spotify po prostu wypowiadając jego tytuł, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z serwisu w czasie jazdy.

W zeszłym tygodniu Ford ogłosił plany integracji Spotify z systemem Ford Sync AppLink, który w najbliższych tygodniach zostanie zainstalowany w 1 milionie samochodów w USA, a w nadchodzącym roku - w Europie.

Reklama

Pascal de Mul, który odpowiada w Spotify za partnerstwa dotyczące sprzętu, komentuje:- "Spotify chce ułatwić ludziom na całym świecie dostęp do muzyki bez względu na to gdzie i kiedy się znajdują. Wiemy, że samochód jest dla wielu ludzi ważnym miejscem, w którym słuchają muzyki, więc pracujemy nad udostępnieniem Spotify kierowcom tak wielu rodzajów samochodów jak to możliwe. Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc zaprezentować innowacyjny, aktywowany głosem dostęp do serwisu Spotify w samochodach Volvo - jeszcze więcej kierowców będzie mogło cieszyć się muzyką prowadząc bezpiecznie auto - dodał.INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: spotify | Volvo | muzyka w streamie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje