Reklama

Soundbar Hykker od poniedziałku w Biedronce

Portfolio marki Hykker właśnie powiększyło się o sprzęt RTV. Już od 5 grudnia do sprzedaży wejdzie głośnik Soundbar Studio, który dostępny będzie w wybranych sklepach sieci Biedronka w cenie 199 zł.

Centralny głośnik Soundbar to rozwiązanie dla wszystkich, którzy przy oglądaniu filmów lub koncertów na ekranie telewizorów, cenią sobie lepszą jakość dźwięku. Łączność bezprzewodową zapewni moduł Bluetooth, który pozwoli na szybkie odsłuchanie plików zapisanych na innym sprzęcie oraz bezpośrednie połączenie ze smartfonem lub innym urządzeniem. Soundbar Studio wyposażono w wejście AUX, a także złącze optyczne TOSLINK, odpowiadające za wolną od zakłóceń jakość dźwięku. Zakres częstotliwości dźwięku wynosi od 30 Hz do 20 kHz. Nowość od Hykker ma wbudowane głośniki o mocy 2x20 W. 

Reklama

Głośnik jest w kolorze czarnym. W standardowy sposób można go ustawić na gumowych nóżkach pod telewizorem lub przymocować do ściany, dzięki dwóm tylnym zaczepom. Do zestawu dołączono także zestaw kołków i podkładek, które pozwolą na jego prosty montaż. 

Sprzedaż urządzenia rusza 5 grudnia w wybranych sklepach sieci Biedronka, gdzie produkt dostępny będzie w cenie 199 zł. 


INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Hykker Soundbar Studio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama