Reklama

Rusza erotyczny kanał 3D

1 marca 2011 roku na europejski rynek telewizyjny wkroczył nowy kanał erotyczny nadający w trójwymiarze. Kanał Penthouse 3D dostępny jest za pośrednictwem anten satelitarnych odbierających sygnał z SES Astra.

Nowy kanał będzie nadawany codziennie od godziny 23.00 do 5.00 czasu środkowoeuropejskiego - jego zakodowany sygnał będzie dostarczany do operatorów platform telewizyjnych w całej Europie. Penthouse 3D jest pierwszym na świecie kanałem dla dorosłych w technologii 3D, nadającym wyłącznie (w 100 proc.) własne treści trójwymiarowe. W chwili rozpoczęcia nadawania sygnału Penthouse 3D, Astra dystrybuować będzie w sumie sześć kanałów komercyjnych w technologii 3D.

Reklama

- Rozpoczęcie nadawania Penthouse 3D to kolejny kamień milowy w rozwoju Astry jako lidera na rynku telewizji 3D - mówi Ferdinand Kayser, Prezes i dyrektor generalny SES Astra. - Bardzo się cieszymy, że podejmujemy współpracę z SES Astra przy wprowadzeniu na rynek pierwszego na świecie kanału 3D dla dorosłych - dodaje Marc Bell, dyrektor generalny Penthouse.

Kanał Penthouse 3D rozpoczął nadawanie poprzez satelitę Astra na pozycji orbitalnej 23.5oE (11778,00 MHz, polaryzacja pionowa).

Media2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje