Reklama

Przycisk Netflix w europejskich telewizorach

Przycisk Netflix, obecny już od lat na pilotach telewizorów sprzedawanych w Stanach Zjednoczonych, ma pojawić się także na pilotach produktów sprzedawanych w Europie.

Pierwsze piloty przystosowane na potrzeby usługi wideo na życzenie Netflix mają pojawić się na europejskim rynku już w 2015 roku. Będzie to dotyczyło telewizorów i odtwarzaczy Blu-ray takich marek, jak Panasonic, Philips, Sony, Toshiba i Vestel.  - Nowy przycisk Netflix na pilotach w Europie sprawia, że ​oglądanie Netflix jest tak proste, jak zmiana kanału tradycyjnej telewizji, co pozwala widzom na cieszenie się naszą świetną ofertą programową znacznie szybciej - powiedział Bill Holmes, dyrektor rozwoju biznesu w Netflix.

Reklama

W ciągu ostatnich siedmiu lat inżynierowie Netfliksa pracowali z producentami Smart TV, konsoli do gier, dekoderów i urządzeń mobilnych w celu umożliwienia użytkownikom szybkiego dostępu do usługi Netflix.

Netflix jest wiodącą na świecie usługą VOD z ponad 57 mln członków w ponad 50 krajach, korzystających z ponad 2 mld godzin programów telewizyjnych i filmów miesięcznie, w tym seriali oraz filmów dokumentalnych i fabularnych. Użytkownicy mogą oglądać tyle, ile chcą, zawsze i wszędzie, praktycznie na każdym ekranie podłączonym do Internetu. Użytkownicy mogą odtwarzać, wstrzymywać i wznawiać oglądanie, wszystko bez reklam czy zobowiązań.

Według nieoficjalnych informacji, Netflix ma zadebiutować na polskim rynku w 2015 roku.

Janusz Sulisz


Źródło informacji

SatKurier

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Netflix | pilot do telewizora

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje