Reklama

Pierwszy w Polsce film 5D rusza w drogę

W Polskę ruszyła ciężarówka promująca pierwszą w historii polskiego kina produkcję 5D - film "Asylum 5D".

Konwój Cinema 5D to atrakcja dla wszystkich fanów kina, szczególnie tych, którzy nie mieli jeszcze styczności z najnowszą technologią 5D. Do dyspozycji widzów oddane są dwie klimatyzowane sale projekcyjne, a w każdej z nich po 16 drgających foteli imitujących ruchy widziane na ekranie.

Reklama

Pomieszczenia wyposażone są w sprzęt do projekcji stereoskopowej, dzięki której widz czuje się, jakby znajdował się w filmowej rzeczywistości. Poza efektami 3D, których można doznać za pomocą specjalnych trójwymiarowych okularów, widzowie będą mieli okazję wykorzystać podczas seansu inne swoje zmysły - poczuć deszcz na twarzy, specjalne unoszące się w powietrzu zapachy, czy też "efekt myszy i insektów" wijących się po podłodze.

ASYLUM 5D

Najnowsza produkcja w reżyserii Daniela Zduńczyka to utrzymany w mrocznym klimacie film z gatunku horror. Rozgrywa się w opuszczonym zakładzie dla obłąkanych. Widzowie przeniosą się do korytarzy i sal szpitalnych, gdzie będą świadkami niespodziewanych zdarzeń, a także na własnej skórze przekonają się o grozie tego miejsca.

Harmonogram pokazów filmu Asylum 5D:

- 30 lipca - 1 sierpnia - Gdynia, okolice akwarium gdyńskiego

- 2-4 sierpnia - Krynica Morska, promenada przy porcie

- 5 sierpnia - Warszawa, Plac Defilad przy Pałacu Kultury, Marszałkowska

Po pokazie w Warszawie, ciężarówka Asylum 5D wróci na Pomorze i będzie między innymi w Mielnie, Łebie, Rewalu, Międzyzdrojach oraz Świnoujściu.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje