Reklama

Philips Screeneo. Testuj prawdziwe kino przez 60 dni

Ruszyła wiosenna promocja, w której bez żadnego ryzyka można przetestować projektor Philips Screeneo. Z gwarancją zwrotu pieniędzy.

Screeneo to projektor, który wyświetla obraz HD o przekątnej 100 cali z odległości 44 cm. Wystarczy ustawić go na szafce pod telewizor, aby cieszyć się kinowymi doznaniami nawet w niewielkim salonie. Dzięki wiosennej, 3-miesięcznej promocji, każdy może się przekonać jak wielki potencjał kryje w sobie Philips Screeneo. Projektor dostępny jest teraz z gwarancją zwrotu pieniędzy.

Co to oznacza? Screeneo można przetestować bez żadnego ryzyka. Jeśli projektor nie spełni oczekiwań klienta, wystarczy wypełnić formularz na odpowiedniej stronie internetowej i odesłać urządzenie do producenta w ciągu 60 dni od momentu jego nabycia. Pieniądze zostaną zwrócone na konto. Promocja obejmuje wszystkie modele Philips Screeneo zakupione na terenie Polski w dniach od 1 kwietnia 2015 roku do 30 czerwca 2015 roku.

Reklama

Philips Screeneo to nie tylko atmosfera prawdziwego kina. To również multimedialny kombajn z funkcjami Smart TV i 3D, uzbrojony w głośniki 2.1 z subwooferem i współpracujący się z siecią domową. Dzięki systemowi Android jego obsługa jest prosta. Projektor do generowania obrazu wykorzystuje technologię DLP, a jego lampa LED o mocy 700 ANSI lumenów ma żywotność 30 000 godzin. Kontrast dynamiczny wynosi 10 000:1.

Projektor Philips Screeneo można nabyć już od 3799 PLN. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Philips Screeneo | projektor | pikoprojektor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje