Reklama

Kanał Private TV na kartach HD 10+

Niespodzianka dla posiadaczy kart erotycznych HD 10+. Nieoczekiwanie do oferty dołączył kanał Private TV i co więcej - jest dostępny dla wszystkich klientów - także dla osób, które zakupiły kartę wcześniej.

Reklama

Dodano identyfikator systemu szyfrowania Viaccess PC 4.0 (ProvID: 0x043800), a dzień później nadano uprawnienia do odbioru. Do tej pory stację można było oglądać wyłącznie na kartach z kanałami FL TV (French Lover TV) oraz Brazzers TV. Zmiana sprawia iż na kartach HD 10+ jest teraz 13 kanałów erotycznych zamiast 12, ale trzeba mieć na uwadze, że stale gwarantowanych jest 10 stacji, więc reszta jest oferowana w promocji i mogą zniknąć. Ta zwiększona ilość utrzymuje się jednak z drobnymi zmianami od kilku lat, więc ofertę można uznać za dość stabilną.

Private TV pojawił się 12 lutego w miejscu FR TV (dawny Free-X TV). Nazwa jak i typografia w logo nawiązują do wyłączonej stacji Private Spice, która z kolei została z początkiem roku zastąpiona przez Brazzers TV Europe.

Pojawienie się Private TV na kartach bądź co bądź konkurencyjnej oferty może zapowiadać zamieszanie na rynku kart erotycznych. Trudno sobie wyobrazić sytuację, w której jeden kanał będzie jednocześnie na kartach dwóch konkurujących ze sobą ofert. Trudno też przewidzieć przyszłość FL TV, bo kanał był (jest nadal przynajmniej w kwestii uplinku) powiązany z dawnym FR TV (czyli obecnie Private TV), więc jeśli Private TV przejdzie na inne karty, to co dalej z FL TV? Zapewne rozstrzygnięcia przyniosą najbliższe tygodnie.

Reklama

Na razie karty HD 10+ mają dodatkowy kanał, a oferta innych nie uległa żadnej zmianie.

Parametry techniczne Private TV:
Eutelsat Hot Bird 13B (13,0°E)
tp. 89 (12,476 GHz, pol. H, SR: 29900, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: PRIVATE TV
PID V: 2991 (MPEG-2/SD)
PID A: 2992
PID PCR: 2991
SID: 2099
PID PMT: 2990
Provider: GlobeCast
Kodowanie: Viaccess PC 4.0 (PrivID: 0x041700 i 0x043800)

Jacek Grzeszczak

Źródło informacji

SatKurier

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: private tv | Brazzers

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje