Reklama

FC Kopenhaga - Chelsea Londyn na żywo w technologii 3D

Telewizja n już w najbliższy wtorek zabierze widzów na stadion w Kopenhadze i posadzi w pierwszym rzędzie na meczu Ligi Mistrzów UEFA: FC Kopenhaga - Chelsea. Fernando Torres i Didier Drogba w meczu na żywo w 3D.

Telewizja n poszerzyła swoją ofertę programów 3D. Już 22 lutego wyłącznie abonenci telewizji n będą mogli obejrzeć jeden z lepszych meczów fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA: FC Kopenhaga - Chelsea Londyn w technologii 3D, w ramach pierwszej regularnej usługi 3D w Polsce - nShow3D. Zespół FC Kopenhaga w roli gospodarza nie przegrał żadnego z tegorocznych meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Jednak tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z drużyną z najwyższej światowej półki - londyńską Chelsea.

Reklama

W składzie The Blues zobaczymy niedawno zakontraktowanego napastnika Fernando Torresa, a także pozostałe gwiazdy - Didiera Drogbę, Petra Cecha oraz Franka Lamparda. Chelsea czeka twardy bój z silnymi Duńczykami i być może będzie to kolejna niespodzianka pierwszej kolejki 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA.

- Po sukcesie filmów wyemitowanych w ramach Krwawych Walentynek na nShow3D, kontynuujemy poszerzanie oferty naszych wyjątkowych propozycji programowych w 3D -- stwierdził Christian Anting, Dyrektor Operacyjny telewizji nowej generacji n. - Planowana przez nas transmisja meczu FC Kopenhaga - Chelsea Londyn w technologii 3D sprawi, że każdy gol, czy rzut wolny będą się rozgrywać w pokojach naszych widzów, co oznacza więcej emocji i zupełnie nowy sposób uczestniczenia w meczu - dodał Anting.

Uruchomiona w grudniu 2010 przez telewizję nowej generacji n usługa "nShow 3D" jest pierwszą w Polsce regularną usługą telewizyjną w technologii 3D. Otwierając przed widzami trzeci wymiar rozrywki, telewizja n regularnie oferuje swoim abonentom mieszankę wydarzeń sportowych i muzycznych, a także inne audycje telewizyjne nadawane w spektakularnej technologii 3D.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje