Reklama

Ekosystem 3D Vision

Kilka miesięcy po premierze systemu 3D Vision autorstwa NVIDIA na rynku pojawiają się kolejne produkty korzystające z tego rozwiązania.

NVIDIA 3D Vision to zestaw w postaci podłączanego do komputera nadajnika i okularów migawkowych. Podłączając sprzęt do monitora pracującego z częstotliwością 120 Hz i przejsćia przez kreator konfiguracji posiadacz zestawu może rozkoszować się "zanurzeniem" w trójwymiarowy świat ponad 400 gier komputerowych.

Reklama

Od kilkunastu tygodni, można mówić powstaniu Ekosystemu 3D Vision. Chodzi o sprzęt współpracujący z tym wynalazkiem, a nie ograniczający się do tradycyjnego komputera i monitora. Zaliczyć do tego można takie urządzenia jak kompakt cyfrowy FinePix REAL 3D W1, z? dwoma obiektywami, robiący trójwymiarowe zdjęcia wyświetlane następnie na specjalnej ramce fotograficznej, rzutnik H5360 i monitor GD245HQ wspierające 3D od Acera czy laptop Asusa G51J.

Opis wideo 3D Vision

Oznacza to, że format 3D Vision na dzień dzisiejszy pojawia się nie tylko w branży gier, stosuje się go nawet w tak niecodziennych obszarach jak oglądanie przestrzennego USG dzieci w łonie matki.

W 2010 roku na rynku pojawią się jednak konkurencyjne do 3D Vision standardy - czas pokaże, jak będą rozwijać się te rozwiązania.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje