Reklama

C8000 - przenośny Blu-ray 3D od Samsunga

Ruszyło się w kwestii przenośnych odtwarzaczy Blu-ray. Swój przenośny produkt pokazuje Samsung. I jest nawet w 3D? tak jakby.

Samsung BD-C8000 wygląda dość standardowo. Trochę jak netbook. Nie ma co zmieniać sprawdzonej konstrukcji. Odtwarzacz posiada 10,3-calowy wyświetlacz, który raczej nie będzie Full HD (na oficjalnej stronie nie ma szczegółów). Ma też wbudowany Wi-Fi i wyjście HDMI.

Reklama

To drugie przyda się do 3D. Player obsługuje trójwymiarowy standard Blu-ray, ale niestety nie na własnym wyświetlaczu. 3D będziemy mogli cieszyć się dopiero po podłączeniu do trójwymiarowego telewizora. Szkoda. Bateria ma wytrzymywać trzy godziny. Zobaczymy, jak to będzie w praktyce.

Największym minusem takich urządzeń jest ich cena. Samsung C8000 nie jest tu wyjątkiem. Właśnie wchodzi do sprzedaży w USA i kosztuje 500 dolarów. To około 1500 zł, ale w polskich realiach stawiamy na 2500 zł.

Producent wydał też za wielką wodą trzy inne stacjonarne odtwarzacze Blu-ray z obsługą 3D i takimi funkcjami, jak wbudowany Wi-Fi, obsługa różnych formatów multimediów itp.

Szymon Adamus

HDTVmania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje