Reklama

Acer C20 - mini projekcja

Na polskim rynku pojawił się piko projektor C20 Acera - mały projektor, który rozmiarami nie odróżnia się od telefonu komórkowego.

Porty USB oraz HDMI pozwalają na podłączenie projektora C20 do laptopa, telefonu komórkowego lub kamery wideo oraz wyświetlanie filmów, zdjęć lub prezentacji na dowolnej powierzchni i uzyskanie obrazu o przekątnej od 13 cm do 168 cm. Co więcej, do oglądania filmów nie jest potrzebny oddzielny wzmacniacz, ponieważ projektor jest wyposażony we wbudowany głośnik.

Reklama

Współczynnik kontrastu 2000:1 jest duży, jak na tak miniaturowe urządzenie. Projektor C20 może być używany bez podłączania do komputera. Gniazdo kart SDHC daje pełny dostęp do plików multimedialnych, w tym muzycznych, wideo oraz zdjęć, zapisanych na karcie Micro SD o standardowej lub zwiększonej pojemności. Ponadto, dzięki multimedialnym funkcjom portu USB, takim jak USB Slide Show, prezentacje, filmy oraz zdjęcia można wyświetlać bezpośrednio z pamięci USB. Rozwiązania te pozwalają osiągnąć zupełnie nowy poziom improwizowanych projekcji.

Nowy piko projektor C20 jest wyposażony w technologię DLP oraz lampę RGB LED. W porównaniu z tradycyjnymi lampami, technologia LED ma kilka istotnych zalet. Po pierwsze zostaje praktycznie wyeliminowana konieczność wymieniania lampy, ponieważ żywotność diod LED przekracza 20 000 godzin, a ponadto lampa LED nie zawiera delikatnych elementów, takich jak włókno żarnika lub szklana bańka. W połączeniu z technologią DLP, lampa LED zapewnia lepsze nasycenie barw oraz większy kontrast.

W celu zapewnienia niezmiennej jakości obrazu nawet po długim okresie eksploatacji, w projektorach Acer są obecnie stosowane technologie ColorSafe II oraz DLP, a także funkcja kompensowania kolorów w układzie optycznym. Dzięki temu odwzorowanie barw praktycznie nie pogarsza się z biegiem czasu.

Cena projektora Acer C20 wynosi 999 zł brutto.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Acer firma

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje