Kupuj, sprzedawaj, zarabiaj, czyli bądź jak Donut Trumpet

Jego polityki można nie pochwalać, ale nikt nie odmówi mu żyłki do interesów. W końcu każdy z nas chociaż trochę chciałby być jak Donald... to znaczy Donut Trumpet!

Komu nie marzy się czysty zysk generowany przez posiadane nieruchomości i "ciężka praca" polegająca na skrupulatnym liczeniu spływającej na konto kasy? Dzięki mobilnej grze Donut Trumpet Tycoon od krakowskiego studia Reality Games nie tylko zaspokoisz ciekawość wizji bycia obrzydliwie bogatym, ale i zmierzysz się z innymi graczami w walce o jak najbardziej prawdziwe posiadłości. Wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją, plan na agresywną ekspansję" i odrobina chciwości...

Dream big!

W Donut Trumpet Tycoon możesz stać się posiadaczem zarówno osiedlowego sklepu, jak i rozpoznawalnych na całym świecie budowli. Zamek na Wawelu? Wieża Eiffla? Burdż Chalifa? Dla sprawnych, wirtualnych biznesmenów nie ma nieruchomości nie do kupienia! Trzeba jednak pamiętać, że na najbardziej “łakome kąski" chrapkę mogą mieć również inni gracze. Co najlepsze, wartość obiektów określana jest w czasie rzeczywistym na podstawie ich faktycznej popularności. Im więcej ludzi zostawi w danym miejscu swój "cyfrowy ślad", tym większa wartość posiadłości w Donut Trumpet Tycoon. W Polsce najdroższą nieruchomością jest obecnie Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice. Do topowych miejscówek zalicza się także Pałac Kultury i Nauki, do którego prawo rości sobie w tym momencie siedmiu graczy!

Nie ma budowania bez podróżowania!

Rekin biznesu najpierw na własne oczy zobaczy interesującą go nieruchomość i trzy razy zastanowi się nad jej kupnem zanim wyda na nią ciężko zarobione miliony. W Donut Trumpet Tycoon od nabycia interesującej nas posesji dzieli zaledwie jedno kliknięcie. Jednak, podobnie jak w świecie rzeczywistym, musimy znaleźć się w jej pobliżu, by sfinalizować transakcję. Chcąc rozszerzyć swoje imperium na sąsiednie miasto trzeba wsiąść w samochód, pociąg lub samolot i samemu "dopilnować" ubijanego interesu. Dlatego też warto zabrać Donut Trumpet Tycoon w zbliżającą się podróż i dołączyć do grona najlepszych zawodników. Twórcy gry zdradzili, że do graczy znajdujących się obecnie na szczycie należy po 150 nieruchomości. Pamiętaj, te imponujące wyniki nie wzięły się z siedzenia w domu - walka o udziały trwa w najlepsze na wszystkich kontynentach!

American Dream, ale polska gra

Donut Trumpet Tycoon można uznać za potomka Monopoly, który w twórczy sposób rozwija koncepcję kultowej planszówki. Rzuty kością (“byle nie do więzienia!") i nabywanie przypadkowych miast zamieniło się w przypadku tej gry w chłodną kalkulację oraz podejmowanie decyzji w oparciu o rzeczywistą wartość prawdziwych nieruchomości. Ponadto zastosowanie technologii rozszerzonej rzeczywistości oraz śledzenia lokacji grającego przy użyciu systemu GPS pozwoliło Polakom na odświeżenie pomysłu budowania własnego imperium. Aby zostać magnatem - zupełnie jak w życiu - trzeba wstać z fotela i wziąć sprawy w swoje ręce. Takich wrażeń nie zafunduje Ci żadna inna gra!

Aplikacja dostępna jest za darmo na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Donut Trumpet Tycoon na Androida

Donut Trumpet Tycoon na IOS

Donut Trumpet Tycoon Website 

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje