Reklama

Nadchodzą słuchawki Sony WF-1000XM4

Sony przygotowuje nowe słuchawki douszne z popularnej serii. Co już o nich wiemy?

Sony przygotowuje się do premiery słuchawek WF-1000XM4 - popularnej serii z aktywną redukcją szumów. Do sieci przedostały się zdjęcia wspomnianego akcesorium i kilka informacji na jego temat. Najciekawszą jest potencjalna możliwość bezprzewodowego ładowania słuchawek przy użyciu etui oraz nowego smartfona Sony. Model WF-1000XM4 ma także w pełni wspierać dźwięk typu Hi-Res i zapewni około 6 godzin pracy na jednym ładowaniu baterii.

Opakowanie, które można zobaczyć na zdjęciach sugeruje, iż słuchawki bezprzewodowe Sony będą w stanie zapewnić jeszcze dłuższą pracę na jednym ładowaniu. Opakowanie potwierdziło również łączność Bluetooth oraz wsparcie dla standardu IPX4.

Reklama

Można się spodziewać, że nowe słuchawki Sony skorzystają z aktywnej redukcji szumów, do której przyzwyczaił nas japoński producent. W tym przypadku technologia ta niemalże na pewno zostanie ulepszona względem poprzedniej generacji słuchawek.

Jest prawdopodobne, że Sony WF-1000XM4 zostaną wprowadzone na rynek w okolicach czerwca 2021 roku. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie trafią one do sklepów ani ile trzeba będzie za nie zapłacić.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl  

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje