W sieci pojawiło się zdjęcie prasowe nowego smartfona LG z systemem Windows Phone. Wraz z nim ujawniona została także specyfikacja. Czym zaskoczy nas model Miracle?
Na rewolucje w telefonach Windows Phone trzeba poczekać do wydania wersji Apollo /Komórkomania.pl
Z każdym rokiem Ziemia traci na wadze około 50 000 ton, nawet biorąc pod uwagę fakt, że w tym samym czasie spada na jej powierzchnię 40 000 ton pyłu kosmicznego. Dlaczego nasza planeta "chudnie" w takim tempie? Odpowiedź jest zaskakująca. więcej »
Urządzenie oparte na oprogramowaniu w wersji Mango wyposażone będzie w 4-calowy wyświetlacz WVGA wykonany w technologii NOVA. W LG Miracle znajdziemy także procesor Snapdragon o taktowaniu 1 GHz, 8 GB pamięci wewnętrznej, aparat z matrycą 5 Mpix (nagrywanie video 720p) oraz przednią kamerkę do wideorozmów. Opcje łączności także nie zaskakują: Bluetooth 3.0, Wi-fi a/b/g/n i HSPA 14,4 Mb/s. Jak widać więc, specyfikacja nie jest dużo lepsza niż ta Swifta 7, który debiutował na rynku w 2010 roku.
Co w takim razie będzie wyróżniało nowego LG? Obecność modułu NFC. W świecie Windows Phone ten element to coś wyjątkowego. Powód ku temu jest prosty - wsparcie dla tego typu komunikacji pojawi się dopiero w Apollo, czyli odsłonie systemu, której premiera przewidywana jest na 4. kwartał tego roku.
Miracle może być wyposażony w chip, którego nie będzie używał przez najbliższe miesiące. Z drugiej strony, data premiery pozostaje zagadką, druga połowa roku jest równie prawdopodobna co MWC 2012. Ale w takim wypadku, specyfikacja byłaby bardzo przestarzała. Być może LG zaimplementowało obsługę standardu poprzez autorska aplikację? Ostatnia możliwość wydaje się najbardziej prawdopodobna - NFC to tylko plotka.
~gość
mocna specyfikacja, to ostatnio znaki rozpoznawcze LG
~anita
Musze przyznac ze coraz czeście LG nas pozytywnie zaskakuje.
~Donosiciel
~tata
uzytkownikow bedzie korzystal z tych bajerow reszta i tak bedzie dzwonic i esemesowac.Ale cena i...
dodaj komentarz »wszystkie wątki »