Aktualizacja Creators Update z kolejnymi problemami

Najnowsze uaktualnienie systemu Windows 10 boryka się z wieloma problemami. Tym razem użytkownicy donoszą o usterce związanej z połączeniem myszek Microsoftu.

Od 11 kwietnia rozpoczął się proces uaktualniania urządzeń pracujących pod kontrolą Windowsa 10 do wersji Creators Update. Już pierwszego dnia, użytkownicy zaczęli zgłaszać liczne problemy z działaniem ich komputerów po aktualizacji. Dotyczyły one błędnych powiadomień Windows Defendera, wyświetlanych często bez powodu. Usterka najprawdopodobniej polega na złej interpretacji zdarzeń i procesów, która prowadzi do powstawania niepotrzebnych komunikatów. 

Reklama

Teraz, do Microsoftu zaczęły trafiać skargi dotyczące problemów z myszkami Arc Touch. Są one błędnie rozpoznawanie przez system, co uniemożliwia ich działanie. Usterka dotyczy modelu Microsoft Arc Touch Mouse Surface Edition i Arc Touch Bluetooth Mouse.

Microsoft wydał już oświadczenie, w którym zapewnił, że pracuje nad rozwiązaniem obu problemów i wkrótce udostępni aktualizację, która je naprawi. 

Dowiedz się więcej na temat: windows 10 creators update

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje