Anonimowi opublikowali na łamach Pastebin deklarację, w której zapowiadają "wyłączenie internetu". więcej »
"Chcemy wyrzucić z internetu jak największą liczbę skorumpowanych korporacji oraz rządów" - napisali na stronie Anonops Communication, przy okazji zapowiadając cotygodniowe ataki na wybrane przez siebie cele.
Ponieważ Anonimowi nie są zorganizowaną grupą z konkretnymi liderami, trudno uznać go za manifest wszystkich jej członków. Pomimo tego, jest to pierwszy tak wyraźny sygnał wskazujący na plan zorganizowanej i stałej operacji przeciwko konkretnym instytucjom.
Hasło Grupy Anonymous brzmi "Jesteśmy Legionem. Nigdy nie przebaczamy. Nigdy nie zapominamy. Spodziewajcie się nas". Świat usłyszał o nich po raz pierwszy w 2006 roku. Więcej informacji o nich można znaleźć w naszym rozbudowanym artykule Grupa Anonymous - kim są, jaką mają broń i o co walczą?
~Placek
nie przed kompem siedzi :]
~pawel
najpierw wezmą na celownik?!
Proponuje Rosje i Chiny. Niech pokaza co potrafią.
Uwaga, zadna mas...
~MARS
~Zuk
~PEPE
~belka
~gepard
mieli bilionowe straty to im sie odechce ACTA
~podaj
dospodarcza przeczytaj
~sck
ich na konkretną walkę z systemem i unieszkodliwić całkowicie jakiś większy cel bo te kilkudniow...
~sck
zdaniach, taki przenikliwy umysł powinien sam rozwalić system.
~stary
~teiczer
~Ildefons
~Byk
skąd te zdziwienie?
~jazon61
internautów, ale proponuję aby atakowali we wtorki. To sparaliżuj skuteczniej firmy, korporacje ...
~f.
- byly rozne propozycje targetow w dyskusji otwartej (gdybys chcial to bys w niej wzial udzial) ...
~Jacek
szczyl pryszczaty.
~alves
~polak
~Janko88
~q
byłoby nie kupowanie płyt, nie chodzenie do kina przez miesiąc, szybko by zlikwidowali bo by zba...
~niewolnik
~tola
WIELKI:NIE DAJCIE SIE ZLAPAC :_:
~brawusz
~Każdy Poniedział...
macie tam żadnej korekty?
~szem
dodaj komentarz »wszystkie wątki »