telefon ekstremalny - hammer (76)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 29318

Re: telefon ekstremalny - hammer

Napisał(a): karinanati -

produkty z biedronki...hm, kiedyś miałam prostownice do włosów i nawet długo mi służyła, ale za to czajnik elektryczny rozpadł sie po kilku miesiącach, jakieś 80 procent produktów z biedry jest kiepskiej jakosci, w tych 10 procentach , trafiają się lepsze jakościowo.

Napisał(a): Gość -

ArtekbugattiEB to już lepiej zainwestować w starą nokię ;)

bzdura. nie dostaniesz ani gwarancji, ani serwisu, żadnych zamiennych części, zapasowej ładowarki czy czegokolwiek. nie ma lepszej opcji jeśli chodzi o telefon ekstremalny niż ten, głównie dlatego że jest dobry jak solid a jest tani.

jeśli produkt tani jest dobry (nawet z biedronki) to po jaką cholerę przepłacać? a części do wszystkiego są - to tylko elektronika a ona wszędzie jest ta sama i rozgarnięty elektronik - serwisant naprawi w razie awarii, poza tym proszę patrzeć na producenta a nie logo firmy bo to wprowadza kupującego w błąd np. logo sony ale produkcja chiny i taki jeden z drugim mówi kupiłem "firmowy sprzęt" a jakaż to firma gdy jest tylko jej logo a produkcja chiny??? prościej i taniej wybrać produkt tani i też dobry a nie szpanować "firmowym" produktem. a kto chce przepłacać jego wola. ;-)

co do telefonów o nazwie my-phone to mam już swoje wyrobione zdanie-BADZIEWIE,miałem jeden i nigdy więcej takiego wynalazku bo dwa razy był w naprawie i nadal działał jak chciał,a serwis to poniżej krytyki-nie polecam bo jedyne co może sprawdzić przyjemność to roztrzaskanie go o ziemię w celu sprawdzenia jego zawartości czyli totalnego g....a,przepraszam ale takie mam zdanie o tej marce i serwisie

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: telefon ekstremalny - hammer