telefon ekstremalny - hammer (76)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 29387

Re: telefon ekstremalny - hammer

Napisał(a): karinanati -

produkty z biedronki...hm, kiedyś miałam prostownice do włosów i nawet długo mi służyła, ale za to czajnik elektryczny rozpadł sie po kilku miesiącach, jakieś 80 procent produktów z biedry jest kiepskiej jakosci, w tych 10 procentach , trafiają się lepsze jakościowo.

Napisał(a): Gość -

ArtekbugattiEB to już lepiej zainwestować w starą nokię ;)

bzdura. nie dostaniesz ani gwarancji, ani serwisu, żadnych zamiennych części, zapasowej ładowarki czy czegokolwiek. nie ma lepszej opcji jeśli chodzi o telefon ekstremalny niż ten, głównie dlatego że jest dobry jak solid a jest tani.

jeśli produkt tani jest dobry (nawet z biedronki) to po jaką cholerę przepłacać? a części do wszystkiego są - to tylko elektronika a ona wszędzie jest ta sama i rozgarnięty elektronik - serwisant naprawi w razie awarii, poza tym proszę patrzeć na producenta a nie logo firmy bo to wprowadza kupującego w błąd np. logo sony ale produkcja chiny i taki jeden z drugim mówi kupiłem "firmowy sprzęt" a jakaż to firma gdy jest tylko jej logo a produkcja chiny??? prościej i taniej wybrać produkt tani i też dobry a nie szpanować "firmowym" produktem. a kto chce przepłacać jego wola. ;-)

co do telefonów o nazwie my-phone to mam już swoje wyrobione zdanie-BADZIEWIE,miałem jeden i nigdy więcej takiego wynalazku bo dwa razy był w naprawie i nadal działał jak chciał,a serwis to poniżej krytyki-nie polecam bo jedyne co może sprawdzić przyjemność to roztrzaskanie go o ziemię w celu sprawdzenia jego zawartości czyli totalnego g....a,przepraszam ale takie mam zdanie o tej marce i serwisie

Przetestowałem od początku istnienia sieci komórkowych dużo marek tel. ale takich jak sony x peria nie będzie już nigdy. chyba inżynierowie coś spaprali bo wytrzymuje mi już 4 lata bez żadnych awarii. także panowie inżynierowie premii nie będzie bo z tego co wiem taki sprzęt nie powinien wytrzymywać dłużej jak okres gwarancji. czyli ok. 2 lat.

gość Ja pitole! Poruszające dyskusje biedaków o bieda produktach. Weźcie się do pracy i kupcie coś dla Europejczyków, a nie upośledzonego człowieka z Azji. Miejcie odrobinę godności.

każdy, kto się interesuje takim telefonem to pracowity człowiek, który nie spędza całego dnia przed kompem jak Ty, tylko potrzebuje drugiego telefonu do pracy, to proste, otwórz umysł.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: telefon ekstremalny - hammer