PROGRAM NIE ODPOWIADA (14)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 1546

PROGRAM NIE ODPOWIADA

Napisał(a): Gość -

coraz czesciej zawiesza mi sie komputer i wyswietla mi sie komunikat <program nie odpowiada> musze wyjsc z programu i wtedy wyswietla mi sie komunikat <raport o bledach> ktorego i tak zbyt nie rozumiem,nie wiem co mam robic bo ten komunikat i zawieszenie komputera pojawia sie coraz czesciej,prosze o pomoc

Re: PROGRAM NIE ODPOWIADA

przedewszystkim dziekuje ze odpowiedziales na moje pytanie,system byl instalowany jakis rok temu,uzywalem IE ale wlasnie na tej przegladarce,wiec zmienilem na Opere i bylo ok,ale ostatnio nawet na Operze zaczely pojawiac sie te problemy..w komunikacie pijawia sie informacja o bledach exe a ja nie jestem kumaty w tych sprawach,prosze napisz jak dobrze skanowac komputer,bede Ci bardzo wdzieczny

Przede wszystkim napisz co pojawia się w komunikacie, bo "komunikat o błędzie" nie mówi kompletnie nic.

Wpisz w google "skanery on line" i będziesz miał. Większość potrafi tylko odszukać wirusy bez leczenia, ale to też wystarczy żeby poznać ogólny stan zawirusowania systemu.
Ściągnij Combofix i go uruchom. Kiedy już zrobi swoje i wyświetli log skopiuj wszystko co tam jest i wklej tu na forum.

Możesz też Start>Uruchom i wpisać "sfc /scannow" (tylko bez cudzysłowia) i pozwolić na wykonanie. Potrzeba płyty z Windowsem.

ps. Rok czasu dla Windowsa u niezbyt dbającego o niego użytkownika to dość sporo. Nie lubię naprawiać poprzez reinstalację, ale w Twoim przypadku takie coś załatwiłoby raczej sprawę.

dzieki za odpowiedz,ale nie wiem czy to cos pomoze bo uzywalem Internet Explorer i to samo pojawialo sie jeszcze czesciej,wiec zaczalem korzystac z opery i na poczatku bylo ok ale teraz zauwazylem ze rownierz pojawia sie komunikat o bledach i sie program zawiesza,ale nie tak czesto jak na IE,tam to bylo nagminne..pozdro

dzieki za pomoc,zainstalowalem ten program i nawet komp chodzi szybciej ale problem pozostal dalej sie zawiesza i wmusze wyjsc z programu po pokazaniu sie komunikatu <program nie odpowiada> chociaz od czasu instalacji TuneUP,pojawilo sie dopiero raz ten problem

Drogi Znawco od Bolesci, prosze o pomoc, problem jest taki: na plycie CD mam 3 foldery ze zdjeciami, 2 z nich moge otworzyc i skopiowac a jednego nie. Wyswietla sie wtedy komunikat "system nie odpowiada". co to moze byc? dlaczego 2 foldery otwiera a trzeciego nie? prosze o pomoc, te zdjecia sa dla mnie cenne i chce je dla bezpieczenstwa przekopiowac na inne zrodlo. czy moja jedyna nadzieja sa drogie firmy odzyskujace dane? bardzo cie prosze o pomoc i z gory dziekuje za odpowiedz

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: PROGRAM NIE ODPOWIADA