podkładka chłodząca (36)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 156

podkładka chłodząca

Napisał(a): Gość -

Słyszeliście już o nowym produkcie tracera? Zrobili nowa podkładkę pod laptopa. Jest chłodząca i zapobiega nie tylko przegrzaniu laptopa, ale także pewnych narządów męskich;p Posiada też dodatkowe porty usb. Widziałam na nokaucie, że kosztuje 50 złotych. co myślicie? Kupilibyście taką? Mnie trochę kusi;) (nie dla mnie oczywiście)

Re: podkładka chłodząca

Cena bardzo przystępna jak za taką podkładkę. Ja mam wiecznie problem z przegrzewającym się laptopem bo zazwyczaj leżę z nim w łóżku i trzymam na kolanach bez żadnej podkładki co niestety prowadzi do szybkiego przegrzania się i zaczynam mieć problemy już w ogóle z chłodzeniem. Poważnie się zastanawiam nad kupieniem takiej tracer'owskiej podkładki.

Nie ma co- tracer wymyśla na prawdę czaderskie bajery. Widziała gdzieś tef firmy taką smycz na laptopa:) Nie wiem jak lepiej to okreslić- chodzi o to,że kiedy jest się na przykład w kawiarni z laptopem i na chwile się odchodzi od stolika można przypiąć laptop do nogi stołu:) Wpadlibyście na coś takiego?

faktycznie dobra sprawa, niektóre laptopy mają to do tego, że się szybko nagrzewają, także taka podkładka na pewno jest bardzo pomocna..no i też muszę się przyznać, że często trzymam laptopa na kolanach, w sumie tak bardzo się nie nagrzewa, ale z podkładką na pewno byłoby wygodniej

Jak ktoś ma laptopa, to taka podkładka jest jak najbardziej wskazana. Jakiś czas temu przegrzał mi się mój laptopik, trzymałam go na kolanach, coś zaśmierdziało i okazało się, że coś w środku się poszło właśnie przez przegrzanie. Naprawa trochę kosztowała, ale jak tylko oddali mi laptopa z serwisu, to od razu kupiłam taką podkładkę.

A powiedz mi zatem czym się różni taka podkładka, którą pokazujesz od tej Tracra? Wyobraź sobie, że właśnie niedawno kupiłam sobie tą od tracera i bynajmniej nie narzekam na nią, a wręcz przeciwnie. Bardzo dobrze się spisuje i laptop nie przegrzewa mi się. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, żeby stał komputer na czyms płaskim a nie na kołdrze czy kocu.

O, fajnie, nie wiedziałam, że tracer ma coś takiego, a z tego co kojarzę, to ten sprzęt jest dość tani. Niezła rzecz, a jak ktoś ma laptopa to już ogólnie niezbędna. Jak ktoś dba o laptopa, to powinien sobie coś takiego koniecznie sprawić.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: podkładka chłodząca