Poczta (8)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 316

Re: Poczta

Napisał(a): ZespolPocztowy -

Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Jeżeli dalej jest on aktualny, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem pomoc@firma.interia.pl lub pod numerem tel. +48 12 646 28 12. W mailu prosimy o podanie nazwy konta, którego dotyczy problem i komunikatu błędu, który się pojawia, aby został on zlokalizowany i jak najszybciej rozwiązany.
Pozdrawiamy,
Zespół Poczty INTERIA.PL

Napisał(a): Alicjaja -

polanegrii Już wiem, że problem jest z moim netem bądź laptopem. Klikając na ikonkę koperty wogóle nie mogę się połączyć z pocztą. Wyskakuje mi problem z połączeniem :( każda inna strona działa poprawnie. Nie mam pojęcia co robić

Proponuję jeszcze sprawdzić z komputera u znajomych czy sąsiadów jeśli logowanie do poczty się powiedzie to znaczy że problem tkwi w Twoim sprzęcie. Próbowałaś kontaktować się z Interią ?

Napisał(a): polanegrii -

Kontaktowałam się z interią, i sprawdzałam pocztę na obym komputerze i wszystko jest ok. Wina jest w moim necie ( tak mi sie wydaje) poniewaz ani na laptopie nie mogę wogóle sie połączyć z poczta ani z komputera stacjonarnego. Mój synek ostatnio korzystał z laptopa i calkiem możliwe, że coś poprzestawiał. Tylko ja nie mam zielonego pojęcia co. Nie znam się zbytnio na tym

« Wróć do tematów Odpowiedz