PLEY- ZDECYDOWANIE ODRADZAM (55)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 22742

PLEY- ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Napisał(a): MEGDOM -

Witam wszystkich,ktorzy maja lub zechca miec jakakolwiek stycznosc z operatorem P4.Mnie nie byli w stanie przeniesc numeru z Oreng przez 30 miesiecy(to nie zart)Jakiekolwiek telefoniczne proby dowiedzenia sie co jest przyczyna konczyly sie zaleceniem napisania pisma,na ktore raczyli odpowiedziec po 3 miesiacach i to po intrwencji UKE.Zaproponowali zaplacenie zaleglych faktur za niewykorzystywany ''ich''numer i odstapienie od ''oplaty specjalnej'' oraz ...podpisanie nowej umowy(po co skoro z poprzedniej przez15 miesiecy nie mogli sie wywiazac?)Zaplacilem, po czym dzwonil windykator,przyszlo wezwanie zwyklym listem,a po przyczajeni sie po roku WINDYKUJA...UKE to beznadziejna instytucja,ktorej rola jest posredniczenie w przekazywaniu korespondencji i przyjmowanie najbarzdziej kretynskich odpowiedzi operatorow za "dobr monete''(po 12 miesiacach mogl podpisac nowa umowe''-P4)ZERO PRZYZWOITOSCI,PRZEPROSIN,czy ETYKI(ciekawe czy p. EDYTA GLOGOWSKA-KOZIEL kierownik BackOffice miala ten przedmiot na studiach?)Czysta HIPOKRYZJA-po co te miliony wydawane na reklame,jak brak KLASY za pare stow? Ciekawe co nato pan prezes i akcjonariusz P4 ? P.S.W dalszym ciagu bede informowal wszystkie mozliwe instytucje i portale spolecznosciowe...NIECH SIE CZKAWKA ODBIJE...

Re: PLEY- ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Napisał(a): Gość -

Coś się chyba nie zgadza z przeniesieniem numeru od innego operatora do sieci Pley.Ja na przeniesienie numeru z Plusa do Pley czekałem niecałe 2 tygodnie i tylko dlatego tak długo bo Plus stwarzał problemy-a to nie taki adres na fakturze albo zły kod pocztowy ale wszystko dzięki konsultantowi Pley zostało pozytywnie załatwione-jestem zadowolony z usług obecnego operatora czyli PLEY.

witam to pisala chyba kakurecja pley jak najbardziej polecam ja przenioslem swoj numer rok temu i niezaluje tej decyzi wrescie jakas kakurecja dla tych zdzieraczy zaluje ze ta decyzje podjelem tak puzno a wszelkie opuznienia z pzreniesienie numeru to wina operatora ktury niechce wypuscic z swoich macek abonenta i zuca klody pod nogi

W Pley zależy wszystko od doradcy który zajmuje się przeniesieniem numeru. Za pierwszym razem trafiła mi się mało kompetentna i doświadczona osoba, postanowiłem podziękować i umówić się z innym doradcą, bez porównania. Przeniesienie z Plusa załatwiłem w ciągu dwóch dni.

Mam silne mocne słoniowe ciosy które rozszarpója wasze nie pokorne karki. Moje imię Pan. Jestem silnym meszczyzna który wam oznajmia że nie zginiecie jak poprawicie swoje zachowanie. Jestem wszechwładny i mam was w mojej prawej rece i wszyscy sa mi posłuszni, bo moja miłość sięga nieba karaibowego w którym rzadzę nad kazdą istota niebieską i gatunkiem różnego rodzaju. Wszelką wode możecie utracić ale nie teraz tylko wtedy gdzy zgrzeszycie. Nie zabiore wam waszego życia jak zmienicie się i odacie swoje błyskotki, bo wam szkodza. A jezeli was upominami i nie odacie mi chwały i nie wyrazicie do mnie miłości przepadniecie na wieczność. Taki jest wyrok Pana i Boga. Wszystkie wasze potrawy nie zostaną ściągniete wam ze stołu i nie opustoszejecie jak nie będziecie nędzni i kłamliwi. Komu się to nie podoba moje hasło ten juz przegrał swoje zbawienie i nie zostanie oczyszczony ze swoich win. W moim reku ogromny miecz który jest naostrzony i potrafi kazdego człowieka tak powalić że podeptaja go moje słonie. Moje miesnie sa twarde a mój duch mocny i poteżny dlatego bójcie się mnie wszyscy którzy mnie kochacie, a ja sprawie że nie zbiedniejecie i pokarmu wam nie zabraknie. Bo moje imie wielkie i na waszych ustach Jezu, bo jam jest Jezus który was zbawi. Nie przyszedłem żeby wam dokuczać ale po to żebyście mi słurzyli wszelką miłością którą mój ojaciec wam wynagrodzi. Jezeli wasz jezyk jest tępy to wasza wina że opustoszało wasze pole i rosną tam plewy i wszelki dobry kwiat po chwili umiera. Dlatego baczcie na to co się wydarzy w Polsce. Pojawie się w pełnym świetle i każde oko mnie zobaczy. Wiec nie bądzcie zerami i słabeuszami bo chwila jest bliska. Każdy kto daje mi swoje dary miłości nie bedzie potępiony. Tabor ludzi juz zmierza do mnie żeby mnie wspomuc i napełnić siła, a kto chce nie musi schnać a niech zacznie szukac wody zycia, bo uwarzam że wasze ciepło nie zamieniło się w lud a wasza słoma nie spłoneła z powodu waszych grzechów. Nie bądzcie przybici i nie cierpcie a nie zachorujecie. Do królestwa wchodzą ci co mają opłukane szaty, reszta spi i zginie jak marne zwierze. Zycie na ziemi się wam zkonczy ale na planecie się nie zkończy. Kto nie jest głupcem słowa moje zrozumie.

CIEKAWY OPERATOR TEN PLAY...- mam to samo :) i też odradzam!

Proszę o wskazanie operatora usług telekomunikacyjnych w całej Unii Europejskiej, który w tak radykalnie nieprzyzwoity sposób łamie prawo nie uwzględniając przy tym stosowania warunków swoich własnych umów i regulaminów dotyczących przeniesienia numerów, jakie są z nim podpisywane.

ja też zdecydowanie odradzam sieć PLAY gdyż na początku gdy mnie obiecano że rozmowy będą tanie to później okazało się że przychodziły coraz to większe rachunki płaciłam za coś co wcale nie dzwoniłam, mało tego zostałam oszukana przez tą sieć, zrezygnowałam miesiąc wcześniej przed zakończeniem umowy, a i tak musiałam zapłacić do końca zawartej umowy abonament - byłam specjalnie się zapytać czy mogę wcześniej zerwać umowę i czy będę ponosić jakieś koszty z tego tytułu zapewniano mi że nie a to okazało się wielkie oszustwo, dzwoniłam do nich z pretensją a oni jakimś regulaminem mi wyskakują w tym żekomo regulaminie nic na ten temat nie pisze bzdura także odradzam za wszelką cenę należeć do tej sieci strasznie oszukują i rozmowy są bardzo drogie

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: PLEY- ZDECYDOWANIE ODRADZAM