Najlepszy telefon komórkowy (38)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 2126

Najlepszy telefon komórkowy

Napisał(a): Gość -

Odmieniona obudowa i sto nowych funkcji – tak w dużym skrócie można opisać nowego iPhona 4.

Parametry wyświetlacza pozamiatały tylko to nadal 3,5 cala a wielka szkoda. Ogólnie czekam na testy wydajności. Ciekawi mnie też jakość dźwięku z głośniczka który jest nieco większy. Konstrukcja solidna a biała wersja bardzo ładna.


A wy co sadzicie?

Re: Najlepszy telefon komórkowy

Napisał(a): Gość -

Pojechałeś z metaforą z tymi funkcjami, nawet Iphone 4 w sumie nie ma 100 funkcji, skoro uważasz, ze wszystkie sa nowe to gratuluję, jednym zdaniem, szajs za duze pieniądze, Iphon 4 oferuje to, co od kulku lat HTC, Samsung czy SonyErocsson, a do tego każde połaczenie jestpłatne do appstore ... same wady brak zalet.

Re: Najlepszy telefon komórkowy

Napisał(a): Gość -

najlepszy to taki gdzie nie trzeba dużo płacić, wszędzie zasieg i wygodny. Bajery typu aparat,klimatyzacja i żeby służył jako kajak w razie powodzi to dla gadżeciaży. Taki fajny to miał Leszek ale ponoć mu ruscy ukradli 9nie płacił za połączenia, zasieg ogólnoświatowy-satelitarny i nosili go za Leszkiem)

Re: Najlepszy telefon komórkowy

Napisał(a): Gość -

Telefon ma służyć przede wszystkim do komunikacji i być urządzeniem niezawodnym. A te wszystkie nadprogramowe bajery to już lekkie nieporozumienie. Ale cóż zawsze znajdą się debile których marzeniem jest tylko chęć błyśnięciA w towarzystwie bądź na ulicy

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: Najlepszy telefon komórkowy