jak zalozyc wlasna strone internetowa? (17)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 663

Re: jak zalozyc wlasna strone internetowa?

Napisał(a): Gość -

Wiesz, wydaje mi się, że najlepiej by było zwrócić się do jakiejś agencji interaktywnej. Oni zwykle oferują kompleksowe stworzenie własnej strony, zgodnie z bieżącymi trendami. Zdecydowanie takie rozwiązanie poleciłbym Ci najbardziej, ponieważ samodzielne "grzebanie się" z tym, może skończyć się katastrofą.

Po pierwsze potrzebna jest Ci domena, po drugie miejsce na serwerze.Domenę możesz kupić juz za 0zł bo konkurencja jest duża ale po roku za jej przedłużenie trzeba zapłacić dużo więcej. Teraz żeby zrobić stronę internetową dla własnego użytku najlepiej jest skorzystać z gotowych szablonów tylko trzeba poszukać w sieci. Jak już ją sobie zrobisz (praca na szablonie nie jest trudna i nawet laik sobie poradzi) to wystarczy że ktoś Ci skonfiguruje domenę i umieści ja na serwerze:) Jeżeli miałaby to być strona firmowa to faktycznie warto zainwestować w firmę która ją zrobi dla Ciebie. Powodzenia

A wiec tak, jeśli nie masz konta na paypal to będziesz je musiał założyć paypal.pl,tutaj instrukcja dla mniej obeznanych:
1. Wchodzimy paypal.pl, wciskamy "Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste i wciskamy Kontynuuj. Następnie wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila. I już mamy konto, na które będziemy wpłacali sobie pieniądze
za oglądanie reklam.
2.Wchodzimy na stronę A.W.Surveys The New Survey Experience - z tego linku dostajemy bonus 10$
3.W prawym górnym rogu kliknij na Create A Free Account,za zarejestrowanie się na tej stronie dostajesz 2$
4.Dla mniej obeznanych z językiem angielskim pozwoliłem sobie zrobić stosowną instrukcję:
UserName:Wybierasz swój nick
Password: Hasło
First Name: Twoje imię
Last Name: Twoje nazwisko
Gender: Jakiej jesteś płci,jeśli kobieta to female,mężczyzna male
Email Address: Twój adres e-mail

Kiedy wypełnisz już cały formularz razem z przepisanym kodem klikasz Create Free Account
5.I już masz konto,teraz klikasz w linki podane na stronie i w wolnym polu piszesz "nice" albo "good site"
6.Po kliknięciu wszystkich linków zarobiłeś 27$,minimum do wypłaty to 75$,za polecenie strony otrzymujesz 1.25$
7.Jeśli chesz sprawdzić ile już zarobiłeś to pod linkami jest tabela i jest wszystko w niej zawarte
8.Jeśli uzbierasz minimum do wypłaty klikasz Redeem Money i wypłacasz na wcześniej założone konto Paypal.
9. Uzbierales minimum 75$, a wiec możesz zrobic z nimi co chcesz.:)

Nie jest to jakaś badziewna strona typu bux gdzie na wypłatę czekasz ponad pól roku.
Pieniądze na PayPal pojawiają się w kilka sekund.

PS.Ja tego używam jest super, tez proste w użyciu, i najważniejsze szybko pieniądze sie pojawiają na PayPal. Naprawde warto.

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: jak zalozyc wlasna strone internetowa?