E-papieros - zdrowy gadżet? jakiego kupić? (35)

Kanał RSS
pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
Ilość wyświetleń: 3378

E-papieros - zdrowy gadżet? jakiego kupić?

Napisał(a): barney -

co sądzicie o e-papierosach? czy warto je kupić? czy naprawdę są takie zdrowe? czy może to jest kolejny zbędny gadżet? czytałem na kilku forach, że taki elektroniczny papieros ma swoje plusy, dlatego poważnie zastanawiam się nad jego zakupem dla żony... który proponujecie na początek: http://elektroniczny-papieros.net/ kupić zestaw czy może jednorazowy?

Re: E-papieros - zdrowy gadżet? jakiego kupić?

Napisał(a): Gość -

ja palę e-papierosa firmy champion V eGo-W i jestem bardzo z niego zadowolona jest dużo "dymu" liquidy bardzo dobre nie ciągnie mnie do zwykłych papierosów napisz coś więcej ile twoja żona wypala zwykłych papierosów itd. trzeba by było dobrać moc liquidu sprzedawcę polecę ja palę np owocowe liquidy wyraziste są smaki liquidów a przede wszystkim e-papierosy są tańsze od analogowych ja polecam e-papierosa pozdrawiam

Napisał(a): Gość -

Krys1011 wszystko się psuje, nieudane prezenty w tym e-papierosy pojawiają się już na ogloszeniach może na początek coś tańszego i sprawdzić czy spełni nasze oczekiwania.

ja palę e-papierosa champion V eGo-W palę go rok i jeszcze mi się nie popsuł jestem zadowolona a z volisha nie wytrzymał nawet kilka miesięcy

Napisał(a): jarmakow -

Krys1011 wszystko się psuje, nieudane prezenty w tym e-papierosy pojawiają się już na ogloszeniach może na początek coś tańszego i sprawdzić czy spełni nasze oczekiwania.

Absolutnie się nie zgadzam. Na początek właśnie należy kupić jakiś sprawdzony i markowy model. Te tanie buble za 30 zł psują się po kilku dniach i tylko zniechęcają do elektronicznego palenia! Jak już ktoś chce się brać za e-papierosy to niech od razu robi to z pełną świadomością, czyli niech dostosuje model e-p do swoich potrzeb. W sklepie internetowym z e-papierosami i akcesoriami do nich www.e-dymek.com jest spory wybór.

Napisał(a): jarmakow -

W sieci funkcjonuje wiele poradników pomagających w wyborze odpowiedniego e-papierosa. Warto prześledzić kilka, kilkanaście taki miejsc, blogów i dopiero wtedy podjąć decyzję. E-papierosy, które obecnie wchodzą na rynek, są zdecydowanie lepsze niż te sprzed kilku lat. Technologia wciąż idzie do przodu, więc trzeba korzystać. Z nowości, ciekawy model to np. Cigito VaVoom, który posiada możliwość regulacji napięcia, wskaźnik poziomu naładowania baterii, licznik zaciągnięć oraz jest wyposażony w funkcję passthrough pozwalającą na jednoczesne ładowanie i używanie baterii. Tu link do recenzji na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=jx2uDiyR9_s&list=UUjGdUZDwZAlPRumXopdQ5_Q&index=2

« Wróć do tematów Odpowiedz
Do góry strony: E-papieros - zdrowy gadżet? jakiego kupić?