PVR 7000 - nowy dekoder Cyfrowego Polsatu

Środa, 20 lutego 2013 (09:37)

Cyfrowy Polsat poinformował, że już wkrótce wprowadzi do oferty nowy dekoder o nazwie PVR 7000. Będzie to kolejny dekoder wyprodukowany samodzielnie przez platformę. W przeciwieństwie do dotychczasowych modeli HD, które powstały w fabryce Cyfrowego Polsatu, będzie to dekoder PVR (personal video recorder - urządzenie z opcją nagrywania wideo), a nie PVR Ready.

Zdjęcie

PVR 7000 - taką nazwę nosi nowy dekoder Cyfrowego Polsatu /materiały prasowe
PVR 7000 - taką nazwę nosi nowy dekoder Cyfrowego Polsatu
/materiały prasowe

PVR 7000 już wkrótce pojawi się w sprzedaży, ale do czasu jego debiutu, w ofertach dostępny będzie dekoder HD PVR Echostar 7400. Przypomnijmy, że wprowadzenie w przyszłości własnego dekodera HD PVR Cyfrowy Polsat zapowiadał już w maju zeszłego roku. Wtedy Dominik Libicki, prezes spółki informował, że produkcja tego modelu ma rozpocząć się jeszcze w 2012 roku.

Reklama


- Cyfrowy Polsat uruchomiając w 2007 bodajże roku fabrykę dekoderów zaczął od dekoderów SD, potem kilka lat później dopiero, koło 2009-2010 rozpoczęliśmy produkcję dekoderów HD, a w tym roku rozpoczynamy produkcję DVR-ów. Dlaczego? Dlatego, że my nie jesteśmy firmą, która ma rozbudowane zespoły R&D i wchodzimy tylko w technologie dojrzałe, po to, żeby uzyskać synergie kosztowe - mówił w maju 2012 roku Dominik Libicki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Audio-Wideo

Źródło informacji

SatKurier
Więcej na temat:Cyfrowy Polsat | PVR | DEA

Zobacz również

  • Nowy soft dla dekoderów Cyfrowego Polsatu

    Cyfrowy Polsat udostępnił nową wersję oprogramowania (numer numer 3.84.1.20) dla pozostałych dekoderów HD 5000, która umożliwia podłączenie do dekodera innego dysku niż ten, który oferowany jest w... więcej