NX710 i NX810 - nowe monolity Sony

Sony powiększyło swoją ofertę telewizorów Bravia 3D o dwa nowe modele "sieciowe", w których zgodność z technologią 3D idzie w parze z opcjami internetowymi i ciekawym wzornictwem.

Telewizory NX710 i NX810 pozwalają wejść w świat trójwymiarowego obrazu: wystarczy podłączyć do nich nadajnik 3D i założyć okulary 3D Sony z aktywną przesłoną. Podobnie jak wcześniejsze modele, także te egzemplarze korzystają z technologii takich jak: podświetlenie Dynamic Edge LED i technologia Motionflow 100Hz Pro (NX710) lub Motionflow 200Hz Pro (NX810).

Reklama

Natomiast rozwiązanie Internet Video umożliwia wyświetlanie na telewizorze materiałów wideo na żądanie z zasobów internetu - bez użycia komputera. Teraz można więc obejrzeć każdy film i program, na jaki ma się ochotę, w dogodnej dla siebie porze: od przeoczonych audycji telewizyjnych przez filmy z serwisów YouTube czy AXN, aż po materiały specjalne, takie jak FIFA World Cup Collection czy filmy z serwisu Eurosport. Dodatkowe widżety pozwalają także korzystać z serwisów społecznościowych takich jak Twitter czy Facebook, oglądać zdjęcia z witryny Flickr itp. - wszystko na ekranie telewizora.

Po raz kolejny zastosowano także wzornictwo Monolithic Design. Telewizory mają smukły ekran z ukrytymi, reagującymi na dotyk elementami sterującymi. Całość została wykonana z użyciem luksusowych materiałów, takich jak szkło i szczotkowane aluminium. W przypadku modeli NX710 i NX810 Sony wprowadziło kolejną innowację stylistyczną: nowe, węższe obramowanie ekranu.

Prezentowane telewizory będą dostępne pod koniec września.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje