Cyfrowy Polsat: Promocja na święta

Piątek, 29 listopada 2013 (10:42)

Zestawy z telewizją i internetem LTE, pół roku telewizji bez opłat, dodatkowe pakiety w prezencie, laptopy i tablety już za 0 zł na start - Cyfrowy Polsat przygotował pakiet promocyjny na tegoroczne święta.

Zdjęcie

Cyfrowy Polsat przygotował serię promocji na tegoroczne świeta /materiały prasowe
Cyfrowy Polsat przygotował serię promocji na tegoroczne świeta
/materiały prasowe
Nowa oferta platformy nc+

Platforma nc+ przygotowała nową ofertę - dostępną w sprzedaży już od piątku, 8 listopada, przygotowanej z myślą o nadchodzącym okresie świąteczno-noworocznym. Na nowych klientów, poza możliwościami wyboru dedykowanych pakietów, czekają prezenty w postaci opcji dodatkowych dostępnych bezpłatnie na... czytaj więcej

Klienci Cyfrowego Polsatu znajdą pod choinką 6 miesięcy telewizji bez opłat, a do tego pakiety Sport HD, Film HD, Cinemax HD lub HBO HD przez 6 miesięcy w prezencie. Obecnie w ofercie operatora znajduje się ponad 130 kanałów. Klienci, którzy chcą oglądać telewizję poza domem na swoich smartfonach i tabletach mogą wypróbować serwisy IPLA oraz HBO GO przez 6 miesięcy bez opłat. Ponadto, z każdym pakietem dostępne są dekodery HD za 1 zł, a już od abonamentu 59,90 zł dekoder PVR HD 7000 z możliwością nagrywania za jedyne 49 zł bez dodatkowych opłat.

Zestaw telewizji satelitarnej z dwoma tabletami Manta, modemem LTE i routerem - 79,90 zł/mies.

Reklama

W zestawie znalazły się: pakiet telewizji satelitarnej z 93 kanałami dla całej rodziny przez 6 miesięcy bez opłat, pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD na 6 miesięcy w prezencie, pakiet IPLA MIX przez cały okres umowy internetowej w prezencie oraz 10 GB danych do wykorzystania na łączenie się z najszybszym na świecie Internetem LTE. Jeden zestaw, a radość dla całej rodziny. Zestaw z dwoma tabletami dostępny jest także dla stałych abonentów Cyfrowego Polsatu, którzy zdecydują się na przedłużenie posiadanej umowy.

Telewizja satelitarna z laptopem Acer i modemem Huawei

Zestaw domowy za 129,80 zł/mies. - w ofercie laptop, modem oraz: pakiet telewizji z 93 kanałami dla całej rodziny przez 6 miesięcy bez opłat, pakiety dodatkowe Sport HD i Film HD na 6 miesięcy w prezencie, pakiet danych 10 GB co miesiąc do wykorzystania na internet oraz dostęp do pakietu IPLA MIX przez cały okres trwania umowy internetowej w prezencie.

Cyfrowy Polsat i Plus: telewizja, Internet i telefon w pakiecie za 99,80 zł

Zestaw za 99,80 zł/mies., a w nim Samsung Galaxy Trend, 400 minut do wykorzystania na rozmowy, 15 GB internetu, modem oraz pakiet telewizji z 36 kanałami dla całej rodziny.

Ponadto:

- Do każdego zestawu z laptopem lub tabletem klient otrzymuje w prezencie dostęp do pakietu IPLA MIX przez 24 miesiące (cały okres umowy),
- Klienci zestawów z abonamentem od 49,90 zł mogą dodatkowo otrzymać 50% rabatu na abonament telefoniczny w Plusie,
- Użytkownicy wybierający pakiety internetowe z abonamentem od 59,90 zł, mogą się także zdecydować na telewizyjny pakiet Mini HD z 36 kanałami dla całej rodziny, w tym 6 HD, z abonamentem 0 zł przez cały okres umowy na internet.

Nowości sprzętowe w ofercie Cyfrowego Polsatu na święta 

Świąteczna oferta Cyfrowego Polsatu pozwala na zakup tabletów w ratach już od 20 zł i laptopów w ratach od 40 zł. Poniżej część nowości:

  • Laptop Acer  E1-570
  • Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra DUO 8.0 3G
  • Tablet Manta MID802 8'' Wi-Fi
  • Tablet Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G+ (wkrótce w sprzedaży)
  • Router domowy Huawei LTE B593s
  • Modem LTE Huawei E3272
  • Modem LTE ZTE MF823

Artykuł pochodzi z kategorii: Audio-Wideo

Informacja prasowa/INTERIA.PL
Więcej na temat:Cyfrowy Polsat | LTE | plus oferta
POLECANE zwiń