Cyfrowy Polsat: Nowe oprogramowanie dla pozostałych dekoderów Sagemcom ESI-88

Niedziela, 21 lipca 2013 (05:14)

Cyfrowy Polsat udostępnił nową wersję oprogramowania dla pozostałych dekoderów Sagemcom ESI-88. Nowa wersja oprogramowania posiada numer 3.2.36. Nowy soft wprowadza m.in. Strefę Abonenta, czyli informacje o płatnościach (aplikacja jest znana z dekoderów HD produkcji Cyfrowego Polsatu) oraz nową funkcjonalność Auto Eco Wyłączenie.

Zdjęcie

Dekoder Sagemcom ESI-88 /materiały prasowe
Dekoder Sagemcom ESI-88
/materiały prasowe
Niewidoczny dekoder DVB-T

BestBuy wprowadził na polski rynek tuner DVB-T przeznaczony do użytku domowego. Niewielkich rozmiarów urządzenie jest kompatybilne zarówno z TV cyfrowymi oraz wyposażonymi w złącze analogowe. czytaj więcej

Aktualizacja polega na automatycznym wyłączeniu dekodera, gdy przez 3 lub 6 godzin (w zależności od ustawień w menu) nie był naciskany przycisk na pilocie. Pozostałe zmiany to: poprawka do "czarnych nagrań", eliminacja problemu występującego przy jednoczesnym nagrywaniu kanału i oglądaniu innego - komunikat "Tego kanału nie ma w Twoim abonamencie", poprawka do wyświetlania komunikatu "Zakodowany sygnał" na niektórych kanałach FTA, np. RTL Schweiz, TV Slovenija, a także usunięcie problemu błędnych nazw nagrań.

Reklama


Oprogramowanie zaktualizuje się po uruchomieniu dekodera (wyjście z trybu Standby) i potwierdzeniu przez użytkownika lub można tego dokonać w menu dekodera.

Artykuł pochodzi z kategorii: Audio-Wideo

Źródło informacji

SatKurier

Zobacz również

  • Nie musimy już umieć pisać ręcznie? Fińskie dzieci będą pisały tylko na klawiaturach

    Łapiecie się czasem na tym, że pisanie na kartce papieru już wam nie idzie tak sprawnie jak kiedyś? Nie jesteście sami. Co więcej, rosną pokolenia, które mogą nigdy w życiu nie sięgnąć po długopis. więcej